Szukaj

Zestaw do V8 5,7 HEMI, Motul 5w20 7l, filtr oleju Mopar MO-339.

289.00 zł

Czas dostawy: 2-3 dni

Zestaw filtr + olej do silników HEMI 5,7 V8 Dodge/Chrysler.

Motul 8100 ECO-lite 5w20 (7 litrów)

STANDARDS

API SERVICE SN Plus
ILSAC GF-5

PERFORMANCES

CHRYSLER MS-6395
FORD M2C 930-A
FORD M2C 945-A
GM 6094A

Filtr oleju Mopar MO-339 / 04892339AB / 50055447 dedykowany do:

ChryslerSebring2007,2008,2010
Chrysler3002009,2010,2014,2015,2016,2017,2018,2019,2020
Chrysler2002011,2012,2013,2014,2015,2016,2017
DodgeCaliber2007,2008,2009,2010,2011,2012
DodgeAvenger2008,2010,2011,2012,2013,2014
DodgeJourney2009,2010,2011,2012,2013,2014,2015,2016,2017,2018,2019,2020
DodgeChallenger2009,2010,2017,2018,2019,2020
DodgeCharger2009,2010,2015,2016,2017,2018,2019,2020
DodgeNitro2010,2011
DodgeDurango2014,2015,2016,2017,2018,2019,2020
DodgeDart2015,2016
Fiat500X2016,2017,2018
JeepCompass2007,2008,2009,2010,2011,2012,2013,2014,2015,2016,2017,2018,2019,2020
JeepPatriot2007,2008,2009,2010,2011,2012,2013,2014,2015,2016,2017
JeepCherokee2014,2015,2016,2017,2018,2019,2020
JeepRenegade2015,2016,2017,2018,2019,2020
JeepGrand Cherokee2016,2017,2018,2019,2020
JeepWrangler2018,2019,2020
Ram15002014,2015,2016,2017,2018,2019,2020
Ram1500 Classic2019,2020
Ram25002013,2014,2015,2016,2017,2018,2019,2020
Ram35002013,2014,2015,2016,2017,2018,2019,2020
RamProMaster City2015,2016,2017,2018,2019,2020


Nasza najnowsza kolekcja

Koszyk

Twój koszyk jest pusty.

Dokonaj swoich pierwszych zakupów

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj